Offerfeest
Volgende week is het Offerfeest. Dit betekent dat de kinderen die dit vieren recht hebben op een dag verlof. U kunt dit als ouder doorgeven via de Schoolapp aan de leerkracht. Als reden van afwezigheid kunt u aanklikken: religieus. Bij de opmerking kunt u invullen: viering Offerfeest.
Wist u dat...
... er t/m de zomervakantie iedere woensdag een ouderbijeenkomst of koffieochtend is in het theater?
... groep 8 aanstaande maandag op kamp gaat naar Baarn? De kinderen en begeleiders hebben er super veel zin in.
... er vanaf aanstaande maandag weer Cito-toetsen beginnen? Dan is het altijd fijn als de kinderen goed uitgerust zijn.
... de kinderen uit groep 7 die meegedaan hebben aan de First Lego League de tweede prijs hebben gewonnen? Dit hebben zij deze week op school met elkaar gevierd met een lekker stukje taart.
... er weer allemaal leuke naschoolse activiteiten voor de kinderen zijn? Vanmiddag hebben er bijvoorbeeld kinderen uit groep 6 kookles gehad.
... we in juni allemaal leuke dingen hebben als de sportdagen en schoolreis?
... we binnenkort weer Campusmiddagen hebben en de kinderen allemaal toffe workshops gaan doen?
... dit schooljaar wel weer erg opschiet en we nog maar 7 schoolweken hebben tot de zomervakantie?
We gaan nu eerst genieten van een lang weekend. Graag tot maandag 2 juni.