Nog even en de herfstvakantie begint.
Namens het hele team van de PJ en Peuterspeelzaal de Kleine Beer, wensen we alle kinderen, ouders en verzorgers een hele fijne vakantie toe.
We kijken terug op 7 hele fijne weken.
Er waren leuke naschoolse activiteiten, goed bezochte informatieochtenden en kennismakingsgesprekken, geweldige ouderactiviteiten, mooie themaweken vol avontuur. De kinderen genoten van spannende ICT lessen, schrijvers die op bezoek kwamen, speurtochten, Wetenschap en Technieklessen, gym, Confro-lessen en Campus 010 lessen. Er werd hard gerekend en gelezen, gespeeld en geschreven. We zijn trots op alle kinderen.
We zien iedereen graag weer terug op maandag 27 oktober. (De wintertijd is dan net ingegaan)
Als iedereen terugkomt zullen de mobiele lokalen al op het plein staan. We zijn benieuwd.
Nog een paar belangrijke zaken:
- Op dit moment hebben we genoeg kleding in de school voor een komende kledingmarkt. We kunnen niks meer kwijt, dus bewaar goede kleding die niet meer past nog even thuis. Er komt vanzelf weer een oproep als we weer opslagruimte hebben.
- Na de vakantie zijn er voortgangsgesprekken. Voor de ouders met kinderen in de groepen 1-2 t/m 7 zijn die in de week van 10 november.
- Voor de kinderen van de groepen 8 wordt het hard werken na de vakantie. Zij gaan namelijk de B8 (Begin groep 8) Cito toetsen maken. De voortgangsgesprekken voor de ouders en kinderen in groep 8 zijn in de week van 24 november.
- Op vrijdag 21 november zijn alle kinderen een dag vrij. De leerkrachten hebben die dag een studiedag.