
Ouderbijeenkomsten (sociale) media en digitalisering
Dinsdag 4 april 2023Juf Daniëlle is in januari begonnen als ICT-vakleerkracht bij ons op school. Op woensdag 19 april zijn er verschillende oudermomenten waarin zij met u ingesprek gaat over ICT en digitalisering bij (jonge) kinderen.
08:30-09:30 – bijeenkomst 1: onderbouw (1 t/m 3) + peuters
In dit uurtje praten we over digitale geletterdheid bij peuters en kleuters en wat wij op de Paus Joannes doen en wat de ambities zijn. Ook spreken we met elkaar over de positieve en negatieve punten van beeldschermen, ICT en wat ouders thuis meemaken omtrent digitalisering.
11:00-12:00 – Bijeenkomst 2: midden – en bovenbouw (4 t/m 8)
In dit uurtje praten we over digitale geletterdheid vanaf groep 4, wat wij op de Paus Joannes doen en wat de ambities zijn. Ook spreken we met elkaar over de positieve en negatieve punten van beeldschermen, ICT en wat ouders thuis meemaken omtrent digitalisering en sociale media .
12:15-13:00 – bijeenkomst 3: Programmeer workshop met Lego Spike (groep 4 t/m 8)
Zit uw zoon/dochter in groep 4 t/m 8? Dan kunt u samen een les Lego Spike doen! Hier laten wij zien wat wij op de Paus Joannes doen met Lego en hoe de kinderen leren programmeren.
Als u naar één van de bijeenkomsten wilt komen, stuur dan een mailtje naar danielle.koolmees@rvko.nl
Juf Danielle kijkt er naar uit om u te ontmoeten.
De bijeenkomsten vinden plaats in het theater van het hoofdgebouw.
Stuart Millpad 82
3076 RK Rotterdam
010 4199622
directie@nullpausjoannes.nl